Güç Kontrol Merkezleri - PCC

/
Montajlı Alçak Gerilim Pano Çözümlerimiz
/
Güç Kontrol Merkezleri - PCC

Alışveriş merkezleri, Endüstriyel tesisler, akıllı binalar, arıtma tesisleri ve A.G güç kontrolünün gerekli olduğu tüm alanlarda sistemi en uygun şekilde kumanda ve kontrol etmek amacı ile kullanılan bu paneller uzmanlaşmış ekibimiz tarafından IEC 60617 standartlarına uygun E-Plan 5.30 çizim programı ile projelendirilir.

Proje ekibimizin hazırlamış olduğu resimlere göre mekanik montajının yapılmasının ardından elektro montaja geçilir.Montaj aşamasında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalitede ve standartlara uygun malzemelerden oluşmaktadır.

PCC panelleri 4000A uygulamalara kadar, yüksek kesme kapasiteli kesicilerin açma kapama manevralarıyla oluşan dinamik kuvvetler göz önüne alınarak paneller dizayn edilir. Elektro montajda toplam güce ve kısa devre akımlarına uygun elektrolitik bakır baralar seçilip IEC 60439-1 ve TS 3367 standartları dahilinde uygun aralıklarla mesnetlenir.

Elektro montajı biten panellerde işletme kolaylığı ve arıza takibinin kolay yapılabilmesi için panel içerisindeki cihazlar etiketlenir ve bağlantı kabloları projeye uygun olarak numaralandırılır. Saha bağlantıları sırasında oluşabilecek zaman kayıplarını en aza indirebilmek için E-Plan çizim programının temel fonksiyonları dışında markalama, cross-referans, klemens planları ve malzeme listeleri de proje departmanımız tarafından hazırlanmaktadır.

Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.