Bina Yönetim Sistemleri - BMS

/
Montajlı Alçak Gerilim Pano Çözümlerimiz
/
Bina Yönetim Sistemleri - BMS

Akıllı binalarda ve Alışveriş merkezlerinde her türlü otomasyon ve güvenlik uygulamalarını en uygun şekilde kumanda etmek amacı ile dizayn edilen bu paneller uzmanlaşmış ekibimiz tarafından IEC 60617 standartlarına uygun E-Plan 5.30 çizim programı ile projelendirilip elektro montaja alınmaktadır.

Elektro montaja alınan paneller proje ekibimizin hazırlamış olduğu resimlere göre mekanik montajının yapılmasının ardından elektro montaja geçilir. Montaj aşamasında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalitede ve standartlara uygun malzemelerden oluşmaktadır.

Elektro montajı biten panellerde işletme kolaylığı ve arıza takibinin kolay yapılabilmesi için panel içerisindeki cihazlar etiketlenir ve bağlantı kabloları projeye uygun olarak numaralandırılır. Saha bağlantıları sırasında oluşabilecek zaman kayıplarını en aza indirebilmek için E-Plan çizim programının temel fonksiyonları dışında markalama, cross-referans, klemens planları ve malzeme listeleri de proje departmanımız tarafından hazırlanmaktadır.

BMS panolarında kullanılan kablo numaraları karşılıklı olarak iki cihaz arasındaki hem cihaz adı hem de cihaz terminal numaralarını içerir.

Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.